Blog

Blog o pisaniu prac dyplomowych i studiach. Zobacz jak napisać poprawnie prace dyplomowe, jaki kierunek studiów wybrać oraz co zrobić by studia były ciekawym i emocjonującym etapem w Twoim życiu.

pisanie prac położnictwo, pisanie prac magisterskich położnictwo
Pisanie prac magisterskich i licencjackich

Pisanie pracy magisterskiej z położnictwa

Pisanie prac magisterskich z położnictwa jest z pewnością ogromnym przedsięwzięciem intelektualnym. Taki dokument wymaga ogromnego poświęcenia i wielu wyrzeczeń. W tym artykule przedstawimy wyczerpującą listę

Czytaj więcej »
Pisanie rozdziału badawczego w pracy magisterskiej, badania w pracy magisterskiej
Pisanie prac magisterskich i licencjackich

Badania do pracy magisterskiej

W każdej pracy dyplomowej czy to inżynierskiej, licencjackiej czy magisterskiej powinien znajdować się rozdział badawczy. Wzory rozdziałów badawczych do pracy magisterskiej można znaleźć w internecie.

Czytaj więcej »
Pisanie prac magisterskich i licencjackich

Plan prac licencjackiej. Instrukcja na przykładzie Krok po kroku

Mogłoby się wydawać, że napisać plan pracy licencjackiej nie jest trudno. Niestety są to jedynie pozory. Trzeba pamiętać, że plan pracy dyplomowej, takiej jak praca licencjacka to coś więcej niż lista punktów z nazwami rozdziałów naszej przyszłej pracy licencjackiej. Wielu studentów popełnia błąd i nie przykłada dużej wagi do tej części pracy licencjackiej. Przygotowanie planu pracy traktują jak przygotowanie zwykłego spisu treści, i nie przykładają się do niego. Często tworzą go „z głowy” w oparciu o nieuporządkowane materiały. Skutkiem tego jest chaotyczny plan pracy, który nie uwzględnia tego co najważniejsze. Taki plan pracy tylko utrudni napisanie pracy licencjackiej. zamiast go ułatwić.

Poniżej omówimy przykładowy plan pracy. Omówimy jak stworzyć spis treści aby ułatwiaj, a nie utrudniał pisanie pracy licencjackiej. Nauczysz się tego jak powinien wyglądać prawidłowy konspekt pracy dyplomowej i na co zwracać uwagę. Zaczynamy.

Czytaj więcej »