Pomoc w pisaniu prac

Zobacz jak to działa

W tym dziale uzyskasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania. 

Poniżej zebraliśmy kilkanaście zadawanych pytań, w kwestii pisania prac dyplomowych i innych. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej.

Pisanie Prac magisterskich i licencjackich - Najczęstsze pytania

Centrum Opracowań Naukowych działa na polskim rynku od 2010 roku. Czyli mamy blisko 11 lat doświadczenia. W tym czasie napisaliśmy kilka tysięcy, różnego typu prac.

Każdą część pracy, przed wysłaniem do klienta, jest sprawdzana w systemie plagiatowym.  Do ostatecznej wersji pracy dołączamy raport. Raport plagiatowy jest wykonywany bezpłatnie.

Tak, działamy całkowicie legalnie. Jesteśmy polską firmą zarejestrowaną i płacącą podatki w Polsce.

Zamówienia na pisanie prac przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. 

Centrum Opracowań Naukowych zatrudnia kilkudziesięciu redaktorów dzięki czemu jesteśmy w stanie pisać na niemal każdy temat. Podejmujemy się 99% zleceń.

Prawdę mówiąc to po prostu nie istnieje inna możliwość. Jako legalnie działającej firmie - zależy nam na jak najlepszej opinii naszych Klientów. Ma to dla nas szczególne znaczenie,  gdyż większość z naszych klientów trafia do nas z polecenia. Gdybyśmy oszukali choćby jedną osobę stracilibyśmy naszą renomę, którą budowaliśmy od lat. Dodatkowo dochodzi odpowiedzialność prawna za taki czyn. Wychodzimy z założenia, że obopólne zadowolenie jest podstawą jakiejkolwiek współpracy.

Wszyscy nasi redaktorzy to osoby posiadające wykształcenie wyższe. Pisanie prac licencjackich, magisterskich czy też inżynierskich to dla nich codzienność. 

Nasz serwis zachowuję pełną dyskrecję.  Podają nam Państwo tylko dane niezbędne do wykonania zlecenia. Nasi redaktorzy nie wiedzą dla kogo piszą, znają jedynie temat pracy oraz wytyczne, potrzebne do prawidłowego wykonania zadania.

W zależności od terminu oraz objętości, płatność za opracowanie pracy dyplomowej rozkładamy na maksymalnie 4 raty. Przy opracowaniu dotyczącym pracy doktoranckiej ilość rat jest do uzgodnienia.

Z Centrum Opracowań Naukowych mogą się Państwo kontaktować telefonicznie, w godzinach pracy biura oraz za pomocą poczty e-mail 7/24. 

Na wycenę najczęściej czeka się ok 15 minut, w godzinach pracy biura oraz nie dłużej niż następnego dnia roboczego , jeżeli zapytanie dotarło do nas po za godzinami  naszej pracy.

Formularz darmowej wyceny