Blog

Blog o pisaniu prac dyplomowych i studiach. Zobacz jak napisać poprawnie prace dyplomowe, jaki kierunek studiów wybrać oraz co zrobić by studia były ciekawym i emocjonującym etapem w Twoim życiu.

Pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich, pomoc w pisaniu prac
Pisanie prac magisterskich i licencjackich

Kiedy studenci szukają pomocy w pisaniu prac magisterskich i licencjackich?

Pisanie prac magisterskich oraz licencjackich to nic strasznego, nie mniej każdego roku tysiące studentów poszukuje w internecie pomocy w ich napisaniu. Wiele osób uważa ten proceder za nieetyczny i generalnie jako straszne zło. Postanowiliśmy to sprawdzić. W Centrum Opracowań Naukowych poddaliśmy analizie to zagadnienie. Nasi pracownicy na infolinii, przez kilka miesięcy, słuchali osób dzwoniących do nas w sprawie pisania prac magisterskich, inżynierskich i licencjackich.

Czytaj więcej »
Pisanie prac z pedagogiki
Pisanie prac magisterskich i licencjackich

Pisanie prac – pedagogika

Pisanie pracy z pedagogiki to pierwszy krok w karierze każdego adepta tej dziedziny nauki. Pedagogika to jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w naszym kraju. Ten

Czytaj więcej »
Pisanie prac magisterskich i licencjackich

Pisanie prac magisterskich z prawa

Pisanie prac magisterskich z prawa jest równie trudne, jak same studia. Studia prawnicze trwają pięć lat i wymagają od studentów dużego nakładu czasu i pracy.

Czytaj więcej »